Mapový průvodce

Kromě základních vrstev jako jsou restaurace, ubytovací zařízení, kavárny, banky, čerpací stanice, sportoviště, školy a školky, dětská hřiště apod. lze v průvodci zobrazit i různé specifické body, trasy a zóny, jako jsou například:

Parkovací zóny, umístění parkovacích automatů Bezbariérové podniky, trasy pro vozíčkáře Umístění kontejnerů, sběrné dvory Veřejná WC Free Wifi  Volební místnosti Tarifní zóny MHD Historické památky Baby boxy  Zátopové zóny ● Kongresová turistika Zóny zákazu volného pobíhání psů, zóny zákazu požívání alkoholu apod.  Útulky pro zvířata Mapy nemocnic, zoologických zahrad, vyhlídkových a naučných tras a okruhů a mnoho dalších specifických bodů, zón a okruhů, které v Google Mapách nenajdete.

NOVINKA!

360° virtuální prohlídka

Součástí Mapového průvodce či vašich internetových stránek může být i 360° virtuální prohlídka, která návštěvníkům ještě více přiblíží úchvatnými panoramatickými fotografiemi atraktivity vašeho města. Je vhodná pro exteriérové i interiérové prohlídky. Ukázky prohlídky zde: 

Lanškroun
Multifunkční centrum LArt
Říčany u Prahy

Mapový průvodce pro občany
a návštěvníky měst a obcí

Mapový průvodce je rychlý, přehledný a uživatelsky přátelský informační nástroj, který občanům či návštěvníkům vaší obce, města, kraje umožní snadno a rychle zjistit, kde se u vás dá zaparkovat, najíst, sednout na kafe, kde je pošta, veřejná WC, obchody, MÚ, policejní stanice, kde je bankomat, lékárna, zdravotní středisko, veterináři, kino, divadlo, památky a zajímavosti, koupaliště, půjčovny kol, kontejnery na třídění odpadu, cyklotrasy atd. Unikátní je funkce zmapování a zobrazení bezbariérových bodů pro vozíčkáře a maminky s kočárky. Dále lze v mapě zobrazit u každého bodu například veřejné wi-fi sítě, tím občané získají detailní přehled o možnostech připojení. V detailu jednotlivých bodů naleznete veškeré kontaktní informace, odkazy na weby a sociální sítě, fotografie, videa, online kamery, 360° panoramatické fotografie, rezervace, týdenní menu restaurací apod., nově lze také vkládat různé letáčky a další informační materiály v pdf, Wordu, Excelu atd.. ke stažení.

Praktická je v mobilní verzi i lokace na mapě, uživatel tak hned vidí, kde se nachází vzhledem ke konkrétnímu bodu. Každý bod na mapě je propojen s navigací Google, takže lze snadno získat trasu z aktuální polohy do konkrétního bodu.

Obraťte se na nás a my vám zpracujeme na míru pro vaši obec, město, kraj, seriozní nabídku za výhodných cenových podmínek, kterou si zamilují nejen občané, ale i turisté. Podívejte se, jak si naši práci užívají občané a návštěvníci Lanškrouna na poznejlanskroun.cz, návštěvníci Ústí nad Orlicí na poznejustinadorlici.cz, návštěvníci Letohradu na poznejletohrad.cz,  nebo nově návštěvníci Dačic na poznejdacice.cz, Říčan na poznejricany.cz a Královéhradecka na poznejhradecko.cz

K dispozici je nově i firemní verze – pro firmy, které mají větší množství poboček a potřebují je prezentovat na svých webových stránkách. Ukázka milujuhovezi.cz 

Mapový průvodce je plně responzivní, má jednoduchou administraci a servis. Sami uživatelům nabídnete a určíte, co je právě aktuální a které vrstvy jsou pro vás a vaši mapu důležité. Možnosti jsou široké.

Mapový průvodce je i výbornou pomůckou pro pracovníky infocenter, kteří z rozcestníku během sekundy mohou čerpat potřebné informace a poskytnout rychlý a aktuální kontakt.

Pište, volejte: T: 604 948 329; T: 732 212 477;
E: agentura@tah.cz